Zľavy pre firmy a živnostníkov

 
 
 

Zľavy pre firmy a živnostníkov

Našou snahou je byť k Vám čo najbližšie, a preto môžete v našom obchode nakúpiť ešte výhodnejšie prostredníctvom balení.
Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás prioritou, presvedčte sa o tom sami nákupom v našom obchode.


Postup pre zaregistrovanie sa do veľkoobchodu:

1. REGISTRÁCIA A POSKYTNUTIE ZĽAVY
a) Registráciu je možné vykonať pred prvým nákupom v našom obchode, pri registrácii pred Vašim prvým nákupom nás kontaktujte telefonicky na našu zákaznícku podporu 0917104209. Zľavu Vám po skontrolovaní údajov nastavíme vo vašej registrácii. Následne už môžete nakupovať s nižšími cenami, ktoré uvidíte po prihlásení sa do obchodu.
b) Registráciu je možné vykonať pri vytváraní Vašej prvej objednávky. Pri registrácii pri vytváraní Vašej prvej objednávky Vás prosíme o napísanie pojmu "veľkoobchod" do poznámky v objednávkovom formulári nachádzajúcom sa na poslednej stránke. Na Vašu prvú objednávku Vám dodatočne napočítame zľavu. Následne Vám nastavíme k Vašej registrácii zľavu, na ktorú máte u nás nárok a už môžete kedykoľvek nakupovať s nižšími cenami, ktoré uvidíte po prihlásení sa do obchodu.

Aby Vám bola zľava pre registrované firmy z našej strany poskytnutá, Vaša oblasť podnikania musí súvisieť s nami ponúkaným tovarom.

UPOZORNENIE: prosíme o dôkladné vyplnenie údajov zo Živnostenského registra alebo Obchodného registra. Dodatočné zmeny na faktúrach, z dôvodu nesprávne vyplnených údajov pri registrácii, budú zmenené len za podmienok: faktúra bude vystavená od totožného dodávateľa a preplatenie dodacích nákladov podľa nášho sadzobníka cien dopravy vo VOP. Toto platí aj pri žiadosti o opätovné zaslanie faktúry poštou.

2. PODMIENKY VEĽKOOBCHODU
- nie je určená minimálna hodnota objednávky
- tovar skladom odosielame okamžite a dodanie je možné do 24 hodín od objednania. V prípade, že máte záujem o väčšie množstvo ako je skladom, dodanie je od 7 do 14 dní, p.p. podľa dohody.
- v prípade vady na tovare Vám reklamáciu uplatníme tak, ako pre bežného spotrebiteľa.
- tovar po zakúpení nie je možné vrátiť. V prípade, že potrebujete určitú konkrétnu farbu, je možné si celý sortiment prísť osobne prezrieť do prevádzky Velvet Style na Mostnej 36 v Nitre. Z dôvodu toho, že nevieme garantovať totožný odtieň v novej dodávke, vzorky látok nezasielame. 
- výmena tovaru je možná do 7 dní od prevzatia zásielky. Náklady na Poštovné a balné hradí vždy kupujúci podľa aktuálneho cenníka dopravy nachádzajúceho sa vo VOP.
- tovar je možné nakupovať prostredníctvom internetového obchodu na stránke www.lacnaorganza.sk. Akcie platia len na internete a aj zľavy, ktoré poskytujeme, platia len pre www.lacnaorganza.sk. V kamennej predajni Velvet Style nie sú ceny totožné s internetovými cenami. Pokiaľ máte záujem využiť akcie alebo zľavy, vytvorte si objednávku prostredníctvom našej stránky a my Vám garantujeme ceny, ktoré máte v objednávke.

3. FAKTURÁCIA
Pre platcov DPH bude FA vytavená od platcu DPH Jozef Rožár Velvet Heaven.
Pre neplatcov DPH bude FA vystavená od neplatcu DPH Velvet Style s.r.o..
Preto žiadame, aby ste poctivo a precízne vypĺňali Objednávkový formulár, pretože požiadavky na zmenu fakturácie nebudú akceptované!

4. VÝHODY REGISTRÁCIE
- získanie automatickej prvotnej zľavy 5% na všetok ponúkaný sortiment len na základe registrácie a následného prihlasovania do eshopu. Ako registrovaní veľkoodberatelia máte možnosť nákupu aj prostredníctvom balení či dokonca kartónov. Tie vidíte len po prihlásení sa do internetového obchodu.
- expresné odosielanie tovaru skladom, najneskôr nasledujúci pracovný deň
- možnosť vytvárania objednávky prostredníctvom našej zákazníckej linky
- možnosť zarezervovania tovaru cez internet formou objednávky a následného osobného odberu
- dodanie tovaru prostredníctvom GLS kuriéra je nasledujúci pracovný deň, teda do 24 hodín
- pri objednávke tovaru nad 100,00€ vrátane DPH je dodanie kuriérom ZDARMA

Sme profesionálni, spoľahliví a vždy ochotní pomôcť, poradiť. Preto Nás neváhajte kontaktovať či už mailom, alebo telefonicky kedykoľvek.

Zákaznícka podpora: 0917-104209

  • PO - PIA - od 9:00 do 17:00
  • v prípade dodazov k Vašej objednávke si prosím prichystajte číslo objednávky, ktoré nájdete v automatickom maili alebo faktúre, poprípade Vaše meno

Kontaktný online formulár

  • kontaktný formulár sa nachádza v dolnej časti tejto podstránky
  • odpoveď na Vaše dotazy obdržíte v čo najkratšej dobe, maximálne však do 1 dňa
  • neposielajte, prosím, dotazy viackrát, počkajte prosím na písomnú odpoveď. V príapde, že je dotaz urgentný, prosím, uprednostnite telefonickú podporu

Emailový kontakt na info@lacnaorganza.sk

  •     odpoveď na Vaše dotazy obdržíte v čo najkratšej dobe, maximálne však do 1 dňa
  •     neposielajte, prosím, dotazy viackrát, počkajte na písomnú odpoveď. V prípade, že je dotaz urgentný, prosím, uprednostnite telefonickú podporu.