Servítky z netkanej textílie hnedé

 
 
 

Servítky z netkanej textílie hnedé

SERNETTEXCL-011
Hnedé svadobné servítky z netkanej textílie sú vo veľkosti: rozložené 40x40cm. Servítky na svadbu hnedé sú štruktúrou pevné, hebké a príjemné na dotyk, sú nerozoznateľné od textilu. Farbou sú servítky stálofarebné a veľmi dobre skladateľné.
Dodacia lehota
Dodacia lehota: okamžite
Vaša cena: 0,29 €
 

Hnedé svadobné servítky z netkanej textílie sú vo veľkosti: rozložené 40x40cm, zložené 20x20cm. Servítky na svadbu hnedé sú štruktúrou pevné, hebké a príjemné na dotyk, sú nerozoznateľné od textilu. Farbou sú servítky stálofarebné, bez farebných odchýlok - sú jednoliate sfarbené. Servítky z netkanej textílie sú veľmi dobre skladateľné. Jedná sa o kvalitný savý materiál, ktorý si zachováva pevnú štruktúru aj po nasiaknutí tekutín. Servítky je možné žehliť na strednej teplote. 

Použitie: Servítky viete použiť na oslavu, významnú udalosť i na bežné prestieranie. Servítky sa dajú skladať na mnoho spôsobov, či už ich postavíte alebo ich položíte na ležato. Servítku zrolujte a zviažte saténovou alebo šifónovou stuhou, alebo servítku zrolujte a omotajte ju perličkovou girlandou. Servítku položte šikmo na tanier, p.p. vedľa príboru po pravej strane.

Materiál: netkaná textília

Rozmer: poskladaná servítka 20cm x 20cm

Cena za 1kus.

Upozorňujeme, že z dôvodu kamenného obchodu sa môže doba dodania predĺžiť na cca 5 pracovných dní. V prípade expresného dodania nás, prosím, kontaktujte telefonicky na našej zákazníckej linke: 0911-480245 a informujte sa o skladových zásobách. Ďakujeme za pochopenie.