Saténový materiál krémový 1m (metráž)

 
 
 

Saténový materiál krémový 1m (metráž)

SMAT-015
Saténový materiál na výzdobu sály v krémovej farbe v šírke 150cm. Okraje sú neobrobené ako pri bežných metrážových látkach.
Vaša cena: 3,99 €
 

Saténový materiál na výzdobu sály v krémovej farbe a v šírke 150cm. Okraje sú neobrobené ako pri bežných metrážových látkach.

Saténový tenší materiál je širokovyužiteľná látka. V jednej vrstve je priesvitnejší, preto na zakrytie stien, pri výrobe zásten či svetelných stien je vhodné použiť 2 vrstvy. Látka s odleskom, teda lesklý honosný výzor. Na zjemnenie tejto látky odporúčame dodať na vrchnú časť jemný tylový materiál, ktorý jemne navlňte. Vhodné tiež na výrobu voálov do sály, kde stačí 1 vrstva, mašlí, stredových pásov, saténovej cestičky a i.

Látkový materiál predávame na metre a balíme ho v jednom kuse poskladaný na obdĺžnikový formát. Šírka materiálu je 150cm, kde okraje nie sú obrobené, keďže sa jedná o surovú látku.

Dodacia lehota na tento produkt je cca 2 týždne, v prípade potreby nás, prosím, kontaktujte telefonicky a informujte sa, či sa látka nachádza na sklade alebo či je možné ju objednať.