Látkový materiál biely 1m (metráž)

 
 
 

Látkový materiál biely 1m (metráž)

MAT-001
Tenký látkový materiál na výzdobu sály v bielej farbe v šírke 150cm. Okraje sú neobrobené ako pri bežných metrážových látkach.
Vaša cena: 2,99 €
 

Tenký látkový materiál na výzdobu sály v bielej farbe a v šírke 150cm. Okraje sú neobrobené ako pri bežných metrážových látkach.

Tenký látkový materiál je podobný podšívkovinovej látke. V jednej vrstve je priesvitný, preto na zakrytie stien, pri výrobe zásten či svetelných stien je vhodné použiť 2 vrstvy. Na zjemnenie tejto látky odporúčame dodať na vrchnú časť jemný tylový materiál, ktorý jemne navlňte. Týmto docielite rovnaký efekt, ako je na fotografii. Vhodné tiež na výrobu voálov do sály, kde stačí 1 vrstva.

Látkový materiál predávame na metre a balíme ho v jednom kuse poskladaný na obdĺžnikový formát. Šírka materiálu je 150cm, kde okraje nie sú obrobené, keďže sa jedná o surovú látku.

Dodacia lehota na tento produkt je cca 2 týždne, v prípade potreby nás, prosím, kontaktujte telefonicky a informujte sa, či sa látka nachádza na sklade alebo či je možné ju objednať.