Kontakt

 
 
 

Kontakt na nás

V príade, že potrebujete pomoc, neváhajte sa na nás obrátiť písomne alebo telefonicky!

Zákaznícka podpora: 0917-104209

  • PO - PIA - od 9:00 do 17:00
  • v prípade dodazov k Vašej objednávke si prosím prichystajte číslo objednávky, ktoré nájdete v automatickom maili alebo faktúre, poprípade Vaše meno

Kontaktný online formulár

  • kontaktný formulár sa nachádza v dolnej časti tejto podstránky
  • odpoveď na Vaše dotazy obdržíte v čo najkratšej dobe, maximálne však do 1 dňa
  • neposielajte, prosím, dotazy viackrát, počkajte prosím na písomnú odpoveď. V príapde, že je dotaz urgentný, prosím, uprednostnite telefonickú podporu

Emailový kontakt na info@lacnaorganza.sk

  •     odpoveď na Vaše dotazy obdržíte v čo najkratšej dobe, maximálne však do 1 dňa
  •     neposielajte, prosím, dotazy viackrát, počkajte na písomnú odpoveď. V prípade, že je dotaz urgentný, prosím, uprednostnite telefonickú podporu.

Objednávky vytvorené prostredníctvom e-shopu www.lacnaorganza.sk budú fakturované nasledovne, sídlo firmy a fakturačné adresy:

Pre spotrebiteľa a neplatcov DPH:
Velvet Design s.r.o., Svätoplukova 931/2A, 94901 Nitra
IČO: 51184851 DIČ: 2120639763
Firma nie je platcom DPH !

Pre platcov DPH:
Jozef Rožár Velvet Heaven, Svätoplukova 2A, 949 01 Nitra
IČO: 45258848  DIČ: 1081752408
Firma je platcom DPH !

Adresa kamennej prevádzky Velvet Style, miesto prevzatia osobných odberov:

Velvet Style - Velvet Design
Štefánikova tr. 54
94901 Nitra
OTVÁRACIA DOBA:
PO-PIA od 9:00 do 17:00

Osobný odber v prevádzke Velvet Style s možnosťou platby hotovosť alebo prevod.

  •     Hotovosť znamená platbu za tovar v hotovosti (nie kartou) priamo asistentke predaja, ktorá vždy vystaví Príjmový pokladničný doklad
  •     Prevod - platba vopred na náš účet na základe výzvy zaslanej na Vami udaný mail. Upozornenie pre firmy s IČ DPH - odporúčame platiť vopred prevodom na účet platcu DPH (FA bude vystavená od platcu DPH), nakoľko registračná pokladňa v prevádzke je registrovaná na neplatcu DPH. Upozorňujeme všetkých klientov, že pre internetový predaj platia iné pravidlá ako pre bežné nakupovanie v kamenných predajniach.

Po osobný odber objednávky je možné prísť až po obdržaní potvrdzujúceho mailu, že zásielka je prichystaná k odberu. Nie je možné si v predajni vytvoriť objednávku a následne ju okamžite prevziať!

V prípade, že tovar potebujete urgentne, prosím, kontaktujte nás telefonicky a urobíme všetko preto, aby ste boli spokojní a aby ste mali tovar v čo najkratšej dobe.

Lehota na vybavenie osobného odberu je cca do 2 pracovných dní.

V kamennej predajni Velvet Style sa dá platiť len hotovosťou!

Radi by sme našich klientov informovali, že ceny v kamennej predajni Velvet Style nie sú totožné s internetovými cenami. Akcie platia len na internete a aj zľavy, ktoré poskytujeme, platia len pre www.lacnaorganza.sk. Pokiaľ máte záujem využiť akcie alebo zľavy, vytvorte si objednávku prostredníctvom našej stránky www.lacnaorganza.sk a my Vám garantujeme ceny, ktoré máte v objednávke.

O nás.

Lacná Organza je obchod zameraný na látky a látkový materiál a to najmä na organzu, satén, tyl, tenký látkový materiál, saténové stuhy, šifónové stuhy a produkty z nich. Ďlej sa zameriavame na gastronomický sortiment: obrusy, návleky na stoličky, príručníky, servítky. Náš e-shop je určený pre nevesty, oslávencov a tiež pre hotely, reštaurácie, kvetinárstva a rôzne aranžérske agentúry. Tovar nachádzajúci sa skladom odosielame okamžite. Dodanie je zväčša do  pracovných dní. Tovar na objednávku (vždy napísané pri produkte v texte), p.p. dočasne vypredaný tovar, bude doručený podľa telefonickej dohody. Najneskôr však v lehote 30 dní odo dňa potvrdenia objednávky. Radi by sme upozornili na to, že sklad je k dispozícii ako pre internetový predaj, tak i pre kamennú predajňu, preto prosíme o porozumenie v prípade, že sa tovar na sklade vypredal. V prípade, že sa v objednávke nachádza tovar, ktorý sa medzičasom v predajni vypredal, budete vždy telefonicky kontaktovaný a upozornený na túto skutočnosť a následne Vám poskytneme riešenie danej situácie.

Na slovenský trh sme vstúpili v októbri 2009, aby sme rozšírili sortiment na Slovensku a dovážame nový a kvalitný tovar. Naším cieľom je predávať tovar za prijateľné ceny, tovar, ktorý je kvalitný, nádherný a prakticky využiteľný. Jednoznačne si zakladáme na kvalite našich služieb a promptnosti riešenia požiadaviek Vás zákazníkov.

Náš tovar je možné nakupovať len prostredníctvom internetového obchodu na stránke www.lacnaorganza.sk. Práve cez internet Vám prinášame množstvo produktov a naša snaha sa zameria na rýchle, spoľahlivé a pohodlné dodanie až domov. Želáme si, aby sme mali vysoký počet spokojných zákazníkov a urobíme pre to maximum.

LacnaOrganza.sk je pre Vás pripravená urobiť maximum a to počas 365 dní v roku a 24hodín denne. Naši zamestnanci sú pripravení riešiť Vaše požiadavky okamžite, promtne. Dekoráciam a látkovým materiálom sa venujeme už 9 rok, preto vieme, čo znamená kvalita, dokonalá farba a i.

Od roku 2013 ponúkame tiež profesionálne fotografické služby. Pokiaľ hľadáte fotografa na svadbu, alebo máte záujem o predsvadobné "rande" fotenie, kontaktujte nášho svadobného fotografa Jozefa Rožára a rezervujte si termín na Váš veľký deň. Portfólio si môžete pozrieť na stránke www.jozefrozar.sk, alebo na facebooku: https://www.facebook.com/RozarPhoto

V prípade akýchkoľvek otázok či dotazov nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať písomne alebo telefonicky. Kontaktný formulár je Vám k dispozícii 24 hodín denne.

 CAPTCHA ImageRefresh Image